made by Studio Bakłażan
Copyright © Marcin Koszczyński 2020

Treningi personalne

Każda forma ruchu jest dobra. W zależności od Twoich potrzeb, wybierzemy najlepszą.

Trening movement

Łupie w stawach? Odzywają się stare kontuzje? Potrzebujesz chwili rozruchu, zanim pozbierasz się z łóżka, a o wiązaniu sznurówek na stojąco możesz jedynie pomarzyć? Prawdopodobnie Twoje ciało straciło sprawność i nie służy ci tak, jak kiedyś. Trening movement to połączenie gimnastyki, jogi i pilatesu. Celem jest usprawnienie ciała i zwiększenie zakresu ruchowego. Jest idealny dla osób w każdym wieku (również seniorów) chcących odbudować i usprawnić ścięgna i stawy, aktywować swoje ciało i zniwelować bóle kręgosłupa.


Trening specjalistyczny

A może jesteś piłkarzem, biegaczem górskim, narciarzem, kolarzem? Jeśli tak, to doskonale wiesz, jak istotną rolę w Twoim przygotowaniu motorycznym odgrywa trening uzupełniający i ukierunkowany. Jeśli chcesz mocniej kopać, wytrwalej biegać, skakać wyżej to oprócz techniki potrzebujesz wytrzymałości, koordynacji i zręczności całego Twojego ciała. Nie bądź dobry w tym co robisz, bądź najlepszy.


Trening sportów uderzanych

Chcę, żebyś wiedziała (wiedział), że kickboxing, boks, czy muaythai również można trenować rekreacyjnie. Taki trening to świetna broń na stres i problemy życia codziennego. Jednak jeśli na jakimś etapie zechcesz spróbować swoich sił na ringu, również możesz na mnie liczyć. Na trening możesz umówić się ze mną indywidualnie, możesz również zabrać kolegę, przyjaciela, sąsiada jako sparing partnera.


Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny to taki, w którym ćwiczenia mają bezpośrednie przełożenie na komfort i jakość Twojego życia każdego dnia, o każdej porze. Niestety nie osiągniesz tego celu, jeśli kupisz karnet na typową siłownię. Ponieważ głównym założeniem treningu sylwetkowego jest to, aby „ładnie” wyglądać, a nie uczyć poprawnych wzorców ruchowych spotykanych w codziennym życiu (podnoszenie dziecka z podłogi, ładowanie zakupów do bagażnika, odkurzanie mieszkania, kopanie ziemi w ogródku). Tak, więc jeśli twoim celem nie jest tylko zbudowanie sylwetki, lecz również bycie sprawnym i niedoświadczanie bólu podczas codziennych czynności, to polecam wybrać trening, dzięki któremu nauczysz się funkcjonalnego ruchu.