made by Studio Bakłażan
Copyright © Marcin Koszczyński 2020

Klienci o mojej pracy.

Grzegorz Szczechla, mistrz OCR

Skontaktowałem się z Marcinem by poprawić moją mobilność, która jest moją pietą achillesową. Współpracuje z Marcinem od 2 miesięcy i jestem zachwycony jego profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem i wiedzą. Każda minuta na zajęciach jest wykorzystana w 100% !!!

Czytaj dalej na FB

Daniel Kawka, fizjoterapeuta

Jako fizjoterapeuta współpracuję z Marcinem konsultując pacjentów, ponieważ cenię go sobie za naturalne podejście do ruchu, bazujące na sporej wiedzy! Jeżeli chcecie w bezpieczny sposób rozpocząć treningi siłowe, to Marcin jest dla Was idealnym instruktorem! Polecam!

Czytaj dalej na FB

Ewa Warlewska, psychoterapeutka

Poznałam wielu trenerów w ciągu ostatnich lat uczęszczania do sieciowych siłowni i o niewielu mogę powiedzieć dobre słowo. Marcina poznałam na zajęciach WolfTeamu ok. 1,5 roku temu. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto chce zacząć się ruszać w sposób zdrowy i rozsądny. Marcin ma bardzo dużą wiedzę na temat tego co robi i jak to powinni robić inni, żeby nie stała się im krzywda. Bez względu na to czy wykonywałam trening typowo siłowy, czy zajęcia opierały się na ćwiczeniach mobility itp. zawsze miałam pewność, że jestem pod dobrym okiem fachowca, który do tego jest w stanie mi wytłumaczyć jaki jest cel naszych ćwiczeń.
Zdecydowanie jest to najlepszy trener jakiegokolwiek poznałam. Przede wszystkim nie jest to jedna z tych gwiazdek fitnessu, które pół roku temu podniosły do ręki różowego hantelka, wstąpiły na bieżnię i wydaje się im, że mogą to samo robić z innymi ludźmi i jeszcze nieźle zarobić. Marcin ze sportem jest związany od najmłodszych lat i tym sportem naprawdę żyje. Jest to jego wielka pasja i właśnie z takimi ludźmi warto pracować.
Podsumowując. Jeśli Twoim celem w uprawianiu sportu jest: wejście na salę, zameldowanie się na fejsie, zrobienie sobie fotki we wrzynających się w tyłek, kolorowych leginsach oraz bezmyślne pomachanie przyrządami, które nawet nie wiesz do czego służą ALE robisz to pod okiem trenera, to lepiej nie dzwoń do Marcina.
Natomiast jeśli zależy Ci na tym żeby trening był dostosowany do Twoich możliwości i celów, a poza tym chcesz się nauczyć jak zrobić to zdrowo, bezpiecznie to dobrze trafiłeś! 🙂

Czytaj dalej na FB
Łukasz Gądek, przedsiębiorca

Ponad pół roku temu zacząłem z Marcinem współpracę, mając sporą nadwagę, zero wspólnego ze sportem mając regularne bóle pleców wypracowane latami siedzenia… Nie miałem wyobrażenia o tym czym powinien być ruch i po co w ogóle warto się RUSZAĆ (byłem bardzo zadowolony ze swojego rekreacyjnego podejścia do ruchu). Przez ostatnie miesiące, zniknęły bóle pleców, sporo schudłem, jestem bardziej rozciągnięty i elastyczny niż w podstawówce 😀 Ale co najważniejsze, to dopiero początek i dziś nie wyobrażam sobie że mógłbym nie trenować.
A teraz przechodząc do szczegółów, czyli czemu polecam Marcina każdemu, kto szuka trenera:
1) Wiedza i doświadczenie zarówno dotyczące wielu dziedzin sportu jak również funkcjonowania ludzkiego ciała…. wiedza, której nie powstydziłby się żaden fizjoterapeuta. Marcin jest naprawdę bardzo dobrym nauczycielem, poświęca dużo czasu abym z treningów wyniósł coś na przyszłość, wręcz mam wrażenie ze ma misję aby jego podopieczni tą wiedzę przejmowali 😉 Inna sprawa, że czasami daje taki wycisk, że pod koniec treningu jestem cały wyprany łącznie z mózgiem 🙂
2) Dopasowanie ćwiczeń do podopiecznego. Zawsze się zastanawiam jak to jest możliwe, że Marcin wie gdzie akurat jest granica moich możliwości i potrafi dopasować plan pracy dokładnie do tej granicy. Wiele razy rozpoczynając jakieś ćwiczenie czułem, że to ponad moje siły i że prędzej wypluję płuca niż wykonam zadanie…. ale zawsze kończę. I zawsze się zastanawiam jak to możliwe, że ten facet jest w stanie zmotywować mnie do takiego wysiłku… a następnym razem będzie jeszcze więcej :-))
3) Motywacja i inspiracja. Praca z Marcinem i jego maksymalne zaangażowanie w każdy trening stanowi niesamowitą motywację do pracy nad sobą poza treningami, stawiania celów i przekraczania granic. Marcin rzadko daje proste „zadania domowe”, raczej mocno motywuje do samodzielnej pracy i wysiłku. Idąc do Marcina spodziewałem się prostego planu treningu, powtarzalnych nudnych ćwiczeń i jasnych „zerojedynkowych” wytycznych. Nic z tych rzeczy 😉
4) Różnorodność. Po 8 miesiącach treningów, 2 x w tygodniu, mogę powiedzieć, że nigdy nie mieliśmy dwóch podobnych treningów, nawet każda rozgrzewka jest inna.
Polecam Marcina każdemu kto szuka trenera, bez względu na poziom zaawansowania i bez względu na powody… bardzo szybko okaże się, że trening z Marcinem jest dopiero początkiem długiej i fascynującej przygody

Czytaj dalej na FB
Michał Sobiech, profesjonalny zawodnik MMA

Marcina poznałem na zajęciach, które zaczął prowadzić w naszym klubie. Od samego początku wiedziałem, że z tym gościem jest coś nie tak 😉 Jakiś taki spokojny, emanujący pozytywizmem, złożony a jednocześnie prosty człowiek, interesujący Typ!
Jak się później okazało: Człowiek, Pasjonat, Nauczyciel, Spokojny, Inspirujący no i zagadkowy! Dzięki Marcinowi, jego nauką bo tak mogę je nazwać zacząłem się rozwijać w zupełnie innych płaszczyznach niż miało to miejsce do tej pory. Znane mi pojęcia takie jak równowaga, czucie ciała, dokładność ruchu nabrały kosmicznego znaczenie i w przeogromny sposób wpłynęły na rozwój moich zdolności motorycznych.
Jak powiedział pewien emerytowany admirał SEAL-sów ” Jeśli chcesz zmienić świat, znajdź kogoś kto pomoże Ci wiosłować”

Ciesze się, że możemy wiosłować razem !

Czytaj dalej na FB

Kaja Węglorz, przedsiębiorczyni

Wspaniały trener a właściwie nauczyciel ruchu. Marcin zaraża spokojem i opanowaniem. Dzięki niemu zaczęłam rozumieć co to znaczy słuchać swojego ciała. Treningi są genialne i zawsze świetnie przygotowane.

Czytaj dalej na FB