made by Studio Bakłażan
Copyright © Marcin Koszczyński 2020

Od ponad 10 lat pracuję jako trener. Przez 5 lat prowadziłem własny klub sportowy (MuayTahi, trening Crossfit). Obecnie pracuję z seniorami, zawodowymi sportowcami i osobami chcącymi usprawnić swoje ciało pod okiem profesjonalisty.

Jako nastolatek pół zawodowo trenowałem MuayThai (boks tajski). Po kilkunastu latach zdobyłem uprawnienia instruktora Polskiego Związku Muaythai, międzynarodowe uprawnienia trenerskie federacji World Muaythai Council, oraz International Federation of Muaythai Amateur.

Równolegle pasjonowałem się sportami wytrzymałościowo-siłowymi takimi jak dwubój olimpijski, trójbój siłowy i trening funkcjonalny. Budowanie siły i wytrzymałości przy użyciu wolnych ciężarów to mój konik dlatego od kilku lat jestem instruktorem ketllebell. Po kilku latach pracy grupowej z ludźmi opracowałem swój autorski system Kettebell Flow, który jest bardzo skuteczny w pracy nad optymalnym usprawnieniem ciała. Mam tutaj na myśli budowanie siły, wytrzymałości i pracy nad mobilnością, gibkością jednocześnie. Od kilku lat praktykuję jogę i gimnastykę sportową.

Mam bardzo szerokie doświadczenie sportowe, wiem jak pracować z ciałem. Dzięki temu, że pasjonuję się wieloma dziedzinami ruchu, mogę je traktować jako narzędzia w efektywnej pracy z ludźmi. Gdybym miał całe swoje doświadczenie określić dwoma słowami, nazwałbym się nauczycielem ruchu. Jestem pionierem Movementu w Polsce (czym jest movement?)

umów się na trening